Movies
Ratings
29
FrozenRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0