Movies
Ratings
27
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0