Movies
Ratings
689
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Coup de ChanceRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Just Go with ItRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 3.5
MoraRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0