Titles you rated
Love & SecretRated ★ 2.5
Dr. FrostRated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 3.0- Great InheritanceRated ★ 3.5
- My Lovely FamilyRated ★ 3.5
Strike LoveRated ★ 3.5
My Dear CatRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 2.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
City HallRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 2.5