Titles you rated
Youth of MayRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
The Secret Life of CatsRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Abstract: The Art of DesignRated ★ 4.0
WeCrashedRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5