Series
Ratings
314
SignalRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Love in Her BagRated ★ 2.5
Good For YouRated ★ 2.5
Hanoi BrideRated ★ 3.0- Love Me When You CanRated ★ 3.0
- I Love Hyun-jungRated ★ 2.5
- Sweet BearRated ★ 2.0
- Bizarre BunchRated ★ 3.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.0
Creating DestinyRated ★ 4.0
Mr. GoodbyeRated ★ 2.5
A Little Love Never HurtsRated ★ 3.0
Age of HeroesRated ★ 3.0- Pink LipstickRated ★ 2.5
- Lee Sang That Lee SangRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0