Titles you rated
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Homicide: Los AngelesRated ★ 3.0
American Murder: Laci PetersonRated ★ 3.0
Gone Girls: The Long Island Serial KillerRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
The MusicalRated ★ 2.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0