Series
Ratings
49
KingdomRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 2.5
They Kiss AgainRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0