Series
Ratings
82
Star Trek: PicardRated ★ 4.5
Ranking of KingsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.5
The Third CharmRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0