Movies
Ratings
355
Take PointRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Land of MineRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5