Movies
Ratings
356
The Last PrincessRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 1.0
The GiverRated ★ 1.5
Children of HeavenRated ★ 1.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 0.5
The Number 23Rated ★ 0.5
ShrekRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 2.0
The Brothers GrimmRated ★ 1.5
Parallel LifeRated ★ 0.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 1.5
As OneRated ★ 0.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.0