Series
Ratings
14
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
JumongRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 1.5
SignalRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5