Series
Ratings
32
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0