Movies
Ratings
1512
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
QueerRated ★ 2.0
The Island of CatsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 5.0