Movies
Ratings
24
The AvengersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0