Series
Ratings
13
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Masters of the AirRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0