Movies
Ratings
26
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Stuck in LoveRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
CrashRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0