Movies
Ratings
67
SingRated ★ 4.5
BlondeRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.0
To the BoneRated ★ 4.0
Going in StyleRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
CharacterRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Aishu CinderellaRated ★ 1.5
All We HadRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.0
Lesson in MurderRated ★ 2.5- MellowRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5- I Was a Secret BitchRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 4.0