Series
Ratings
40
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
Court of GoldRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 4.0
SprintRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Captains of the WorldRated ★ 5.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Song of the BanditsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.5