Movies
Ratings
912
BabygirlRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
StrawRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5