Series
Ratings
46
Girls und PanzerRated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
GodlessRated ★ 4.5
GLOWRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0