Movies
Ratings
786
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Not Another Teen MovieRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5