Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5