Series
Ratings
145
The StudioRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5- Turning MecardRated ★ 3.0
- VroomizRated ★ 2.0
- Transformers: PrimeRated ★ 3.0
- Transformers: PrimeRated ★ 3.5
- BernardRated ★ 3.5
Sanjay and CraigRated ★ 3.5
Sanjay and CraigRated ★ 3.5