Movies
Ratings
273
The Last Song You Left BehindRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Freakier FridayRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
TrapRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 4.5
StraysRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.5