Series
Ratings
120
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0