Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5