Series
Ratings
108- www.working!!Rated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 4.5
Accel WorldRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- Baka and Test: Summon the Beasts - MatsuriRated ★ 3.5
- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 3.5
The Eden of GrisaiaRated ★ 4.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Non Non BiyoriRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 4.0
The Fruit of GrisaiaRated ★ 4.0
DATE A LIVERated ★ 3.5
The World is Still BeautifulRated ★ 4.0