Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
Saiyuki Reload BlastRated ★ 4.5
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0