Series
Ratings
109
The Judge ReturnsRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 3.5
Silo Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Behind Your TouchRated ★ 4.0