Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
A Summer's TaleRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
NobodyRated ★ 1.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
The Age of InnocenceRated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5