Titles you rated
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0