Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0