Series
Ratings
24
The Art of SarahRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5