Titles you rated
GreenbergRated ★ 3.5
Kicking and ScreamingRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.5
I've Loved You So LongRated ★ 3.0
2 or 3 Things I Know About HerRated ★ 4.0
The Holy MountainRated ★ 4.0
Mister LonelyRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
A Bigger SplashRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Rinco's RestaurantRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.0