Series
Ratings
226
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 3.0- 주관식당Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
If Talking PaidRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 3.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
BargainRated ★ 1.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5