Series
Ratings
94
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0- 라이프 오브 사만다Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0