Series
Ratings
75
Still ShiningRated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- Pro BonoRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.5
Dynamite KissRated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Love, Take TwoRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 5.0
S LineRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5