Series
Ratings
16
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0