Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
My Secret HotelRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
MaskRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0