Series
Ratings
84- Ms. Undercover BossRated ★ 2.5
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
The Judge from HellRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
18 AgainRated ★ 3.5
Loot Season 2Rated ★ 2.5
Loot Season 1Rated ★ 3.0
Knight FlowerRated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 2.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5