Movies
Ratings
133
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Our BodyRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
100 ThingsRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0