Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Neymar: The Perfect ChaosRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- M&MRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- Fork you Boss Season 2Rated ★ 3.5
- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0