Movies
Ratings
604
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
The ApartmentRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 2.5
PoetryRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
FargoRated ★ 4.5
SisterRated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 4.5