Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Kengan Ashura Season 2Rated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.5- Baki Hanma: The Father VS Son SagaRated ★ 3.5
Baki Hanma: The Tale of Pickle & The Pickle War SagaRated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.5
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 3.5- Baki Season 1: Part 2Rated ★ 3.5
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5