Movies
Ratings
339
Memoirs of a GeishaRated ★ 5.0
GreenlandRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5- HeroRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5