Series
Ratings
32
A Love So BeautifulRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Heonjipjulge SaejipdaoRated ★ 2.5
My Daughter's Men : Dad is Watching 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
TemptedRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 4.0
SeventeenRated ★ 5.0
Choco BankRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.5