Titles you rated
The FatherRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.0
ViceRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0