Series
Ratings
52
The Greatest MarriageRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Spring WaltzRated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.0
MaskRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0