Movies
Ratings
611
Legends of the FallRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
SennaRated ★ 4.0
UnhingedRated ★ 2.5
The Forgotten BattleRated ★ 2.5
The RIPRated ★ 2.0
MunichRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
It Ain't OverRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5